Wycieczki szkolne do Aquaparku Besenova
Wycieczki szkolne do Aquaparku Besenova
Wypoczynek w basenach
Wypoczynek w basenach
Wczesna rezerwacja - oszczędzasz do 13%
Wczesna rezerwacja - oszczędzasz do 13%

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
9:00 - 17:00
gabriela
Infolinia w Polsce: 12 255 55 15
Zapraszamy do kontaktu jutro:

9:00 - 17:00

Podaruj podróż marzeń

Sprawdź opinie na Opineo!

Opinie o BT KRAKUS - AquaSki Travel na Opineo.pl

Strefa Adrenaliny w Gino Paradise Besenova

CAŁOROCZNA STREFA ADRENALINY

Strefa adrenaliny w Aquaparku Besenova ( dawniej Gino Paradise Besenova) to mnóstwo nowych atrakcji dla każdego. Możecie tam znaleźć między innymi 30 metrową wieżę, z której będziecie podziwiać zapierający dech w piersiach panoramiczny widok. Z wieży tej zjedziecie z 6 dostępnych toboganów o łącznej długości ponad 1 km – warto wypróbować je wszystkie.

W basenie ze sztucznymi falami poczujecie unikalną i wyjątkową atmosferę wakacji nad oceanem – posurfujcie na lazurowych falach tak długo, jak tylko macie na to ochotę.

Strefa adrenaliny to raj wodny nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Nowy basen zamkowy uatrakcyjni kąpiel i pobudzi wyobraźnię maluchów. Wodne zjeżdżalnie dziecięce i mini zjeżdżalnie zapewnią zastrzyk zdrowej adrenaliny dla najmłodszych. Twoje dzieci pobawią się również beztrosko strzelając z wodnych armatek czy strzykawek.

Sprawdź dostępność zjeżdżalni i basenów

strefa.jpg 19.png Wieża<p>Adrenalinę podnosi zjazd z wieży - kręte rury zapewnią długotrwałą przyjemność mknięcia w doł!<p> Nowa strefa adrenaliny<p>Do Statku Pirackiego prowadzi drewniany mostek - bez niego trudno byłoby się przedostać przez Rwącą rzekę - Raft River!<p>

Masz ochotę na przejażdżkę najdłuższą zjeżdżalnią na Słowacji? Niekończąca się jazda zapewni długie uczucie przeżywania radości. A może lubisz rywalizację? Zaproponuj znajomemu wyścigi – poczujcie się jak w formule F1 i przekonajcie, który z was będzie szybszy. Miłośnicy doskonałych wrażeń wizualnych też będą się tu czuć jak w raju – im proponujemy zjazd pełen efektów świetlnych i dźwiękowych.

LETNIA STREFA ADRENALINY

Latem czeka na Ciebie Diving Center, czyli nurkowanie z instruktorem w statku pirackim, dzika rzeka Raft River o długości 220 metrów oraz Fun Bubble Pool - basen z atrakcjami wodnymi dla jeszcze lepszej zabawy!

Dodatkowe informacje:

  • Basen Fun Bubble Pool dostępny jest dla klientów, którzy zakupili Pakiet Sea & Fun
  • Centrum Nurkowania - wstęp dla osoby dorosłej to 10 €/ 10 minut
    (ważne tylko w lecie)

Centrum nurkowania<p>W Besenovej można wypróbować nurkowania - w nowym Statku Pirackim w Letniej strefie adrenaliny.<p> Rwąca rzeka - Raft River<p>Niesamowita przygoda na rwącej rzece - podróż wokoło nowej Strefy Adrenaliny w promieniach słonecznych! <p> Rwąca rzeka - Raft River<p>Płynąc Rwącą rzeką można zacumować na chwilę w zatoce, gdzie białe leżaki zachęcają do opalania.<p> Rwąca rzeka - Raft River<p>Raft River to przyjemny odpoczynek podczas pływania niczym po rzece z umiarkowanym prądem.<p> Statek piracki<p>Nowa Letnia strefa adrenaliny to przede wszystkim olbrzymi statek piracki, w którym można... nurkować!<p> Fun Bubble Pool<p>Bąbelki z niekończącą się zabawą - są już dostępne w Gino Paradise Besenova!<p>

Galeria zdjęć Strefy Adrenaliny dostępna jest tutaj.

Zobacz niesamowite wideo przedstawiające Strefę Adrenaliny! Kliknij tutaj.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek