Wycieczki szkolne do Aquaparku Besenova
Wycieczki szkolne do Aquaparku Besenova
Wypoczynek w basenach
Wypoczynek w basenach
Wczesna rezerwacja - oszczędzasz do 13%
Wczesna rezerwacja - oszczędzasz do 13%

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Zapraszamy do kontaktu jutro:
9:00 - 17:00
gabriela
Infolinia w Polsce: 12 255 55 15
Zapraszamy do kontaktu jutro:

9:00 - 17:00

Podaruj podróż marzeń

Sprawdź opinie na Opineo!

Opinie o BT KRAKUS - AquaSki Travel na Opineo.pl

Okolica Gino Paradise Besenova

Gino Paradise Besenova położony jest w malowniczym, jednym z najpiękniejszych regionów Słowacji - Liptowie, obfitującym w unikalne atrakcje oraz zabytki. W okolicy znajdą Państwo wiele atrakcji zarówno przyrodniczych, jak i historycznych oraz inne rozrywki.
 

Przedstawiamy kilka z nich:

Rowerem wokół Liptowskiej Mary

Rowerem wokół Liptowskiej MaryTrasa o długości 42 km wiedzie wokół sztucznego jeziora Liptowska Mara. Rozciąga się z niej wspaniały widok na rozległy akwen. Na trasie znajduje się skansen Hawranok, zachowana wieża Liptowskomarskiego kościoła i drewniany kościół artykularny w Świętym Krzyżu.

Czytaj więcej: Rowerem wokół Liptowskiej Mary

Skansen Pribylina - muzeum wsi liptowskiej

Skansen Pribylina - muzeum wsi liptowskiejMuzeum Wsi Liptowskiej – Skansen Pribylina, otwarto w roku 1991. Zostało założone w trosce o ochronę najcenniejszych materialnych i niematerialnych wartości w związku z budową wodnego działu Liptowska Mara.

Czytaj więcej: Skansen Pribylina - muzeum wsi liptowskiej

Dumbier

DumbierW przypadku sprzyjającej pogody trasa ta nie wymaga większego wysiłku fizycznego. Część drogi można przebyć wyciągiem krzesełkowym. Wyprawa startuje z dolnej stacji wyciągu krzesełkowego, za hotelem SKI, około 16 km od Liptowskiego Mikulasza. Wyciąg zawiezie Cię prawie na szczyt Chopoku.

Czytaj więcej: Dumbier

Demianowska Jaskinia Lodowa

1Demianowska Jaskinia Lodowa oddalona jest od Demianowskiej Jaskini Wolności o 2 km, w kierunku północnym, a jej wejście znajduje się na wysokości 840 m n.p.m. Jaskinię wytworzył nurt rzeczki Demianówki. Jej pierwotna nazwa to Jaskinia Smoka. Demianowska Jaskinia Lodowa znana jest ze znaleziska kości niedźwiedzia jaskiniowego i napisów ściennych.

Czytaj więcej: Demianowska Jaskinia Lodowa

Demianowska Jaskinia Wolności

Demianowska Jaskinia WolnościDemianowska Jaskinia Wolności jest najczęściej zwiedzaną jaskinią na Słowacji. Usytuowana jest w Dolinie Demianowskiej. Odkryto ją w roku 1921, a udostępniono dla zwiedzających w roku 1924. Wejście do jaskini leży na wysokości 870 m n.p.m. Przestrzenie podziemne jaskini wytworzyła rzeczka Demianówka, która płynie w niej na odcinku 2 km. Taki fragment jaskini jest udostępniony.

Czytaj więcej: Demianowska Jaskinia Wolności

Dolina Prosiecka i Kwaczańska

Dolina Prosiecka i KwaczańskaŚrednio trudna wycieczka piesza prowadząca na wierzchołek góry Prosieczne. Trasa ta należy do ulubionych tras w regionie Liptowa. Najciekawszym momentem na tym szlaku jest wspinaczka po drabinkach w wąskim przesmyku skał wapiennych Doliny Prosieckej. Średnio trudna wycieczka piesza prowadząca na wierzchołek góry Prosieczne.

Czytaj więcej: Dolina Prosiecka i Kwaczańska

X-trem bob

X-trem bobX-trem BOB - górska letnia trasa saneczkowa typu BRANDAUER - ośrodek narciarski Ziarce Pavcina Lehota - długość trasy 1000 metrów. Położona ok 5 km od Liptowskiego Mikulasza, albo 18 km od Besenovej.

Czytaj więcej: X-trem bob

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek